Kontakty

Kontakty – Městský úřad Hrob Telefon e-mail
Karel Hirsch – starosta města 417 568 561 starosta@mestohrob.cz
Evžen Tölzer – místostarosta 417 568 560 místostarosta@mestohrob.cz
Eva Beranová – vedoucí odboru FaVV 417 568 562 info@mestohrob.cz
Marta Eckertová – mzdová účetní 417 568 563 mzdy@mestohrob.cz
Miloslava Pechová – finanční účetní 417 568 564 uctarna@mestohrob.cz
Jana Ježková – pozemky, stavby 417 568 565 pozemky@mestohrob.cz
Jana Tipmannová – byty 417 568 566 byty@mestohrob.cz
Miroslava Wolfová – matrika 417 568 567 matrika@mestohrob.cz
Kamila Hanzlíková – Infocentrum 725 061 242 infocentrum@mestohrob.cz
Městská policie 702 000 092 mpkostany@seznam.cz
Hasiči Hrob 606 694 240 hasici.hrob@seznam.cz

12 komentářů u “Kontakty

 1. Dobrý den,

  chtěla bych se pozeptat na umístění kontejnerů pro komunální odpad v prostoru zahrádek majitelů Proněk/Fiala/Pudil.
  Na obvyklém místě na staré ulici pod Křižanovem již žádný nestojí. Poplatek za svoz odpadu máme řádně zaplacený,

  děkuji za informaci a přeji pěkný den,
  Petra Proňková

  • Dobrý den,
   kontejnery na komunální odpad, spolu s kontejnerem na tříděný odpad-plasty, jsou nadále umístěny u zahrádkářské kolonie v Křižanově, jenom o několik metrů dále od původního stanoviště. Nové umístění je na viditelnějším místě, a to i z důvodu bezpečnosti, neboť v minulosti byly kontejnery několikrát zapáleny.

 2. Vladimír Válek
  Dobrý den,
  Prosím o sdělení,kdy bude položen nový povrch silnice od restaurace Koruna na křižovatku Mlýny ( ke školce ) ?
  Motoristé si tu hodně,řadu let ničí svá auta. Děkuji za informaci Válek

  • Zcela nový povrch vozovky, včetně oprav chodníků a úprav pro stání vozidel, bude proveden po kompletních opravách všech inženýrských sítí. Předpokládané investiční náklady na rekonstrukci povrchů, včetně podkladových vrstev, v ulici Mlýnská a Mírovém náměstí jsou 27 mil Kč. Rekonstrukce je plánována ve dvou etapách, a to v letech 2017 a 2018, především však dle našich finančních možností.

 3. Dobrý den ,
  chtěla bych se zeptat, jak to bude s úklidem sněhu na Tržním náměstí a v křižovatkách a s celkovým úklidem sněhu.
  Děkuji

  Dana Hlavsová

  • V současné době je prováděna zimní údržba, a to podle Operačního plánu zimní údržby komunikací. Zimní údržbou se zmírňují závady ve sjízdnosti komunikací vzniklých zimními povětrnostními podmínkami. Odstraňování, případně zmírňování závad ve sjízdnosti zahrnuje zejména pluhování, případně nasazení dalších mechanismů k odstranění sněhových vrstev, dále posyp inertními materiály k odstraňování nebo zmírnění vzniklého náledí, nebo zmírňování kluzkosti sněhové vrstvy. Pokud budou příznivé povětrnostní podmínky, bude následně zahájeno postupné odklízení sněhových bariér.

 4. Dobrý den
  čtu tu Vaši odpověď na úklid sněhu ve městě. Je sice pěkné, že zmírňujete závady ve sjízdnosti pluhováním a posypem, ale měl by řidiče někdo naučit, jak správně pluhovat a zejména uklízet křižovatky. Ne zrovna malé hromady sněhu v křižovatkách brání k provozu aut. Minulý týden jsem projížděla po dlouhé době městem, a hromady sněhu u kraje silnic a zejména velké hromady sněhu na všech křižovatkách je katastrofální. Pokud budou příznivé povětrnostní podmínky, tak postupně odklidíte sněhové bariéry?? Počasí je na to např. i dnes nebo jakýkoliv jiný den. Nevidím překážku k úklidu, odvozu sněhu. Dále například křižovatka u Hořáka v Křižanově je uklizena jen jedním pruhem a to směrem z Hrobu k Hořákovi. Pokud ale pak chcete jet od Hořáka směr Osek, musíte jet už do hlubokého sněhu nebo do kolejí. Proč tedy není uklizen i druhý pruh?? Další věc je úklid chodníku, že by se dalo říct, že chodníky jsou dobře uklizeny se tedy nedá. Hlavně že máte malý pluh, se kterým se dají uklízet chodníky a uklízí se s tím vedlejší ulice nechápu. Sjednejte nápravu a vyvarujte se dalším silničním komplikacím. Rok co rok se tyto situace opakují.

  • Dovoluji si Vám sdělit, že komunikace s křižovatkou v Křižanově směrem na Domaslavice je v majetku a správě Ústeckého kraje, který je zodpovědný za její úklid. Dále mi dovolte připomenout, že za posledních několik let nenapadlo najednou takové množství sněhu, jako za uplynulé dva týdny. V jiných městech a obcích jsou z tohoto důvodu vyhlašovány kalamitní stavy. Hromady sněhu v ulicích jsou důsledkem jeho odklízení, což je logické. Jejich postupné odstranění je závislé na tom, že se lidé a technika přesunou na úklid, a to za předpokladu, že nebude zapotřebí provádět údržbu, což znamená že nebude padat sníh.

 5. Dobrý den, prosím chtěla bych upozornit na nefunkční lampu veřejného osvětlení na Duchcovské ul. u domu č.p 288.

 6. Dobrý den, zajímalo by mě, proč u kostela nadále stojí ty vraky aut. Hyzdí to celkový vzhled na kostel, je to katastrofální pohled a hlavně ostuda.

  V čem je problém? Řešíte to?
  Děkuji

  • Automobily odstavené na Tržním náměstí neporušují zákonnou definici pro vraky a parkují na místě, kde toto není zakázáno.
   Strážníci MP Košťany pravidelně kontrolují prostor kolem Tržního nám. a zaměřují se na vraky. K prověřování vozidel dále využívají i informační linku České kanceláře pojistitelů kde si ověřují zda odstavené vozidlo bez delšího pohybu má platné povinné ručení, a zda je tedy pojištěno. Při zjištění že je vozidlo nepojištěné, nebo že je zakoupené jen na smlouvu a je tedy tak zvaně „v polopřevodu“ a v zákonem stanovené lhůtě není toto vozidlo přepsáno na nového majitele, strážníci okamžitě toto oznamují příslušnému správnímu orgánu, obci s rozšířenou působností, což je Magistrát města Teplice.
   Dlouhodobým řešením je celková obnova Tržního náměstí s přesným vymezením parkovacích míst, případně i zpoplatněných.

Napsat komentář