NEJLEPŠÍ JUNIORSKÝ SPORTOVEC ÚSTECKÉHO KRAJE

V nové anketě „Juniorský sportovec Ústeckého kraje“ byl jako nejlepší juniorský sportovec v kategorii handicapovaných sportovců za rok 2015 vyhlášen náš sportovec Pepa Suchý.

Pepa se 12.12.2015 zúčastnil 16. ročníku největšího tuzemského turnaje v Pardubicích, kde se hrálo bez rozdílu postižení, a sešla se zde kompletní Boccistická špička.
Skvěle si poradil se všemi soupeři a v podstatě je deklasoval rozdílem třídy. V základní skupině vyhrál 6:0 a 8:0, ve čtvrťfinále 9:1, v semifinále 7:1 a ve finále vynikajícím skóre 9:0.
Dokonce i závodník, který má stříbrnou Paralympijskou medaily z Londýna skončil až na 3.místě. Pepa hrál neskutečně agresivně a chytře.

Celý příspěvek…

KRÁDEŽ SMRKU V KŘIŽANOVĚ

Prozatím neznámý pachatel v sobotu 19.12.2015 ve večerních hodinách uřízl v zatáčce u kapličky v Křižanově smrk stříbrný.
Žádáme tímto další případné svědky této události, aby se přihlásili na městském úřadě, nebo na telefonu městské policie, případně napsali níže do komentáře. Jakékoliv další svědectví nám pomůže k usvědčení a potrestání pachatele.
Jeho dílo zkázy si můžete prohlédnout na přiložených fotografiích.

Celý příspěvek…